E-BOOK:

JAK UŠÍT LÁTKOVÉ VLOŽKY OBRÁCENOU METODOU

 • Zažíváte každý měsíc diskomfort během Vaší periody?
  Přejete si to změnit a prožívat menstruaci v POHODLÍ a cítit se jako v bavlnce?
 • Už Vás nebaví nakupování jednorázových vložek?
  Ráda byste UŠETŘILA ČAS i PENÍZE a ušila si je za ZLOMEK PRODEJNÍ CENY?
 • Hledáte cestu
  jak vystoupit z konzumní společnosti a stát se více SOBĚSTAČNOU?

PAK VÍM, JAK VÁM POMOCI.

Jmenuji se Zdeňka Růžová Kučeravá a ukazuji ženám, jak díky šití, mohou najít cestu k vlastní soběstačnosti, aby se cítily svobodné a nezávislé.

E-book "Jak ušít látkové vložky obrácenou metodou" je e-book, podle kterého si ušije vložky i začínající švadlenka a naučí se základy šití.

Cestu k látkových vložkám jsem hledala dlouho, vůbec jsem jim něvěřila a (překvapivě) jsem byla jejich odpůrcem.

Ale rozhodla jsem se jim dát šanci, protože jsem každý měsíc prožívala velké nepohodlí v klasických menstruačních vložkách a těšila se až perioda skončí. Začala jsem nedůvěřivě intimkami a skončila naprosto spokojená s menstruačními vložkami. Byla jsem překvapená, kolik mají benefitů.

* Nemusím hlídat zásoby, jsou doma, když je potřebuji.

*Neutrácím už peníze za špatně rozložitelný odpad.

* Skýtají neskutečné pohodlí, cítím se jako v bavlnce.

Přitom ušít si látkovou vložku je nenáročné a stojí pár desítek korun.

Když jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo v jednorázových vložkách zažívá nepohodlí, jen se o tom bojí mluvit. Rozhodla jsem se, svoje zkušenosti sdílet.

Je to i váš případ?

Chcete si užívat každou menstruaci v pohodlí, ušetřit peníze i čas a ještě se naučit šít?

Právě pro Vás je tady e-book: "Jak ušít látkové vložky obrácenou metodou"

PRO KOHO JE E-BOOK URČENÝ?

 • Pro úplné začátečníky
  kteří nemají žádné zkušenosti s šitím. E-book jsem napsala dopodrobna tak, aby si vložky mohla ušít i žena, která ke stroji usedne poprvé.
 • Pro ženy, které by rády ušetřily peníze
  Pokud nechcete utrácet za látkové vložky v obchodech, můžete si je ušít v pohodlí domova.
 • Pro spokojené uživatelky látkových vložek
  které by si rády rozšířily svoji výbavu.
 • Pro ženy, které hledají cestu
  jak prožívat periodu v pohodlí a souladu sama se sebou a přírodou.
 • Pro ženy, které chtějí být více soběstačné
  látkové vložky jsou samy o sobě dalším schůdkem k vlastní soběstačnosti a nezávislosti. Pokud si je ušijete sama, jste tvůrcem a můžete si je vyrobit dle Vašich požadavků a přání.

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE:

 • Jak připravit mechanický šicí stroj
  V e-book si detailně podíváme na to, jak připravit elektrický mechanický šicí stroj a nejen to. Dozvíte se také proč a jak jednotlivá nastavení měnit.
 • Jak spočítat spotřebu materiálu
  Správný výpočet spotřeby materiálu je startovní čárou každého výrobku. Povíme si, jak metráž spočítat, kdy zahrnout rezervu na srážení látky a také jak efektivně nakoupit metráž, včetně materiálů vhodných k upcyklovaci.
 • Co je obrácená metoda
  Že vám to nic neříká? Nemusí. Je to metoda, kdy se šije převážně z rubu a pouze rovným stehem, švy jsou hezky schované a finální výrobek je tedy velmi elegantní a začištěný. Metodu si projdeme krok za krokem.
 • Jak pečovat o látkové vložky
  Jak se starat a pečovat o látkové vložky, aby vám vydržely i několik let? I toto téma je součástí e-booku.
 • Jaké materiály jsou vhodné na výrobu látkových vložek
  V e-booku je jedna celá kapitola věnovaná materiálům vhodných na látkové vložky, včetně odkazů, kde je lze zakoupit nebo z jakých materiálů upcyklovat.

JAKÁ JE CENA E-BOOKU?

Cena e-booku je 350 Kč.

Tato cena odpovídá přibližné ceně 2 - 3 kusům látkových vložek nebo ceně spotřeby jednorázových vložek za půl roku. S e-bookem získáte navíc e-book "Střihy na látkové vložky" v hodnotě 150,- Kč.

Svoboda a soběstačnost jsou nevyčíslitelné. Budete se moci spolehnout už jen sama na sebe. Základy šití, které získáte, můžete aplikovat do dalších projektů a obšít se nezávislostí. 🙂

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY:

 • Nikdy jsem na šicím stroji nešila, zvládnu to?
  Ano, zvládnete. E-book obsahuje komplexní návod a detailní fotodokumentaci od přípravy elektrického mechanického stroje až po přišití posledního patentku na zapínání. Provedu vás jednotlivými kroky doslova za ruku. 
 • Naučím se šít?
  Ano, naučíte. Jednotlivé kroky jsou probírány dopodrobna, opakují se a postupně se na sebe nabalují. Dozvíte se, jak jednotlivé procesy fungují a kde jinde se vám mohou hodit. Výhodou e-booku oproti klasické knížce je, že můžete požádat o e-mailovou podporu.
 • Budou mi vložky dobře sedět?
  K e-booku dostanete ZDARMA e-book Střihy na látkové vložky, které vznikly na základě různorodé poptávky žen a byla s nimi velká spokojenost. V e-booku je věnována i kapitola tomu, jak vybrat dobře padnoucí střih. Součástí e-booku je 30 denní garance vrácení peněz.
 • Kolik stojí výroba jedné látkové vložky?
  Cenová relace jedné látkových vložek se odvíjí od druhů použitých materiálů, ale v základu se pohybuje od 12 Kč do 70 Kč.

Velmi mi záleží na tom, abyste byla spokojená a proto Vám nabízím garanci vrácení peněz do 30 dnů. Pokud zjistíte, že jste šlápla vedle a že to není pro Vás, bez otázek Vám vrátím peníze v plné výši.

BONUSY K E-BOOKU:

 • E-book "Střihy na látkové vložky" ZDARMA
  Jako bonus dostanete e-book Střihy na látkové vložky zcela ZDARMA, který obsahuje 10 druhů střihů intimních a menstruačních vložek, každý střih je vyhotoven ve 3 různých délkách. Střihy jsou v pdf.
 • VIP doživotní aktualizace
  Pokud v e-boocích dojde ke změně, která by měnila obsah, přibyl například nový střih apod. Automaticky obdržíte novou verzi e-booku.

REFERENCE

Zdeňka svůj ebook povýšila na hotový kurz šití! Nejen, že prospějete přírodě výrobou ekologických hygienických potřeb, ale zároveň se naučíte i něco nového. Vše je popsáno přehledně, pěkně krok za krokem, takže se do šití s radostí mohou pustit i úplní začátečníci. Oceňuji také spoustu skvělých tipů navíc.
Gabriela Brezániová

OBJEDNEJTE SI E-BOOK

"JAK UŠÍT LÁTKOVÉ VLOŽKY OBRÁCENOU METODOU"

PRÁVĚ TEĎ

Pokud cítíte, že tohle je to pravé ořechové, pokud cítíte, že potřebujete vykročit cestou k vlastní soběstačnosti, tak jste tu správně.