E-BOOK: UŠIJTE SI LÁTKOVÉ VLOŽKY, 10 KRÁT JINAK

Chcete UŠETŘIT ČAS i PENÍZE za nákupy biologicky neodbouratelných látkových vložek a ušít si je za ZLOMEK PRODEJNÍ CENY?
Přejete si, prožívat každou další menstruaci v POHODLÍ a zároveň si užívat radosti z dalšího kroku k VLASTNÍ SOBĚSTAČNOSTI?
Chcete se NAUČIT ŠÍT, ale bojíte se a nevíte, kde začít?
Hledáte cesty, jak vystoupit z konzumní společnosti a ŽÍT V HARMONII SAMA SE SEBOU A S PŘÍRODOU?

PAK VÍM, JAK VÁM POMOCI.

Jmenuji se Zdeňka Růžová Kučeravá a ukazuji ženám, jak díky šití, mohou najít cestu k vlastní soběstačnosti, aby se cítily svobodné a nezávislé.

E-book "Ušijte si látkové vložky, 10 krát jinak" je e-book, podle kterého si ušije vložky i začínající švadlenka, naučí se základy šití a nejen to.

Všechny střihy jsem osobně navrhla, vyzkoušela a jsem jejich spokojený uživatel (a nejen já). Na základě toho, vznikl první e-book o šití látkových vložek v Čechách

Pohodlí látkových vložek si užívám jak během všedních dnů, tak během periody, skýtají neskutečné pohodlí, díky nim se cítím jako v bavlnce. Nemusím hlídat zásoby jednorázových vložek, neutrácím peníze za nerozložitelný odpad.

Tuhle cestu jsem hledala dlouho, protože jsem látkovým vložkám vůbec nevěřila. Ale protože jsem se každý měsíc zapařená a opruzená těšila, až mi perioda skončí, rozhodla jsem se, dát jim šanci. Začala jsem nedůvěřivě intimkami a skončila naprosto spokojená s menstruačními vložkami. Byla jsem překvapená a potěšená, kolik mají benefitů.

 Opruzeniny byly tatam. Navíc osvobozená od pravidelných nákupů jednorázových vložek. Nemusím hlídat zásoby, utrácet peníze, prostě jsou doma, když je potřebuji. Přitom ušít si látkovou vložku je opravdu nenáročné a stojí pár desítek korun.

Když jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo v jednorázových vložkách zažívá nepohodlí, jen se o tom moc nemluví. Rozhodla jsem se, svoje zkušenosti sdílet.

- Je to i váš případ?

- Chcete si užívat každou menstruaci v pohodlí, ušetřit peníze i čas a ještě se naučit šít?

Právě pro vás je tady e-book:

"Ušijte si látkové vložky, 10 krát jinak"

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE:

 • Jak připravit mechanický šicí stroj
  V e-book si detailně podívám na to, jak připravit elektrický mechanický šicí stroj a nejen to. Dozvíte se také proč a jak jednotlivá nastavení měnit.
 • Jak ušít látkové vložky entlovací a obrácenou metodou
  Že vám to nic neříká? Nemusí. Oba postupy projdeme společně krok za krokem a povíme si jejich výhody a rozdíly.
 • 25 praktických rad do běžné šicí praxe
  Jak spočítat spotřebu látky? Jaké materiály lze použít a recyklovat? Jak být zerowaste? Jak připravit střih? Nemusíte znát odpovědi na tyto otázky, naučíte se je rovnou v praxi a s e-bookem si odnesete minimálně 25 praktických rad do běžné šicí praxe.
 • 10 typů střihů
  Proč 10 krát jinak? Protože součástí e-booku je Střihová příloha, která obsahuje 10 druhů střihů od intimních vložek až po menstruační noční vložky s výrobní cenou do 50 Kč za jednu vložku.
 • Jak pečovat o látkové vložky
  Jak se starat a pečovat o látkové vložky, aby vám vydržely i několik let? I toto téma je součástí e-booku.

Představte si ten báječný pocit z vlastnoručně vyrobené látkové vložky.

Jak prožíváte každou další periodu v pohodlí, bez chemie. Jednorázovým vložkám můžete dát sbohem.

Ano, ušetříte peníze, ale mnohem více ušetříte přírodu. Vzpomeňte si na to, až budete kráčet lesem a nad hlavou se vám budou ve vánku sklánět koruny stromů.

JAKÁ JE CENA E-BOOKU?

Běžná cena e-booku je 350 Kč.

Tato cena odpovídá přibližné ceně 3 kusů látkových vložek nebo ceně spotřeby jednorázových vložek za půl roku. S e-bookem získáte Střihovou přílohu s 10 druhy střihů látkových vložek, naučíte se je šít dvěma různými metodami a osvojíte si základy šití.

Svoboda a soběstačnost jsou nevyčíslitelné. Budete se moci spolehnout už jen sama na sebe. Základy šití, které získáte, můžete aplikovat do dalších projektů a obšít se nezávislostí. 🙂

MOŽNÁ VÁS TEĎ NAPADAJÍ TYTO OTÁZKY:

Nikdy jsem na šicím stroji nešila, zvládnu to?

Ano, zvládnete. E-book obsahuje celkem 94 stran detailní fotodokumentace od přípravy elektrického mechanického stroje až po přišití posledního patentku na zapínání. Provedu vás jednotlivými kroky doslova za ruku. 

Je jisté, že se naučím šít?

Ano, naučíte. Jednotlivé kroky jsou probírány dopodrobna, opakují se a postupně se na sebe nabalují. Dozvíte se, jak fungují a kde jinde se vám mohou hodit. Výhodou e-booku oproti klasické knížce je, že můžete požádat o e-mailovou podporu.

Mám strach, že mi to nepůjde, co když budu dělat chyby?

Tak tím se netrapte, chyby dělá každý a právě díky nim jdeme vpřed. V e-booku je v postupech věnovaný prostor i tomu, co nedělat a jak opravit vzniklé nedostatky. Cestu už máte prošlapanou.

Budou mi vložky sedět a jak vybrat správný střih?

Součástí e-booku je Střihová příloha. Délka střihů látkových vložek je velmi rozmanitá, pohybuje se v délce od 16 cm do 34 cm. Zapínání vložek je v šířích od 6,0  do 8, 5 cm. V popisu každého střihu je uvedeno, do jakého spodního prádla se hodí.

Kolik stojí výroba jedné vložky?

Cenová relace látkových vložek se pohybuje od 12 Kč do 50 Kč.

Velmi mi záleží na tom, abyste byly spokojené a proto vám nabízím garanci vrácení peněz do 30 dnů. Pokud zjistíte, že jste šlápla vedle a že to není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

K E-BOOKU JSEM VÁM PŘIPRAVILA

2 BONUSY NAVÍC

 • Každý střih ve 3 velikostech
  Jako bonus dostanete každý střih rovnou ve 3 velikostech. Protože mi opravdu záleží na tom, abyste byla spokojená a vložky vám dobře sedly, je každý střih vyhotoven ve 3 velikostech.
 • VIP doživotní aktualizace
  Pokud v e-booku nebo střihové příloze dojde ke změně, která by měnila obsah, pokud by přibyl nový střih, nové nápady. Automaticky obdržíte novou verzi e-booku-

REFERENCE

Zdeňka svůj ebook povýšila na hotový kurz šití! Nejen, že prospějete přírodě výrobou ekologických hygienických potřeb, ale zároveň se naučíte i něco nového. Vše je popsáno přehledně, pěkně krok za krokem, takže se do šití s radostí mohou pustit i úplní začátečníci. Oceňuji také spoustu skvělých tipů navíc.
Gabriela Brezániováwww.elabrezaniova.cz

OBJEDNEJTE SI E-BOOK

"UŠIJTE SI LÁTKOVÉ VLOŽKY, 10 KRÁT JINAK"

PRÁVĚ TEĎ

Pokud cítíte, že tohle je to pravé ořechové, pokud cítíte, že potřebujete vykročit cestou k vlastní soběstačnosti. Neváhejte a vykročte.